kredyt

Wykluczenie kredytowe staje się faktem. Powód? Pandemia COVID-19, której trzecia fala jest już za nami. Obecna sytuacja się poprawiła – statystyki pokazują, że liczba zachorowań zmalała. Część z nas nie wyszła jednak z całej tej sytuacji zwycięsko. Ostatnie kilkanaście miesięcy było trudne dla wielu gospodarstw domowych. Niektórzy z nas nadal borykają się z utrata pracy, śmieciowymi umowami, obniżeniem wynagrodzenia i wzrostem wydatków. Gorsza sytuacja finansowa to także mniejsza szansa na otrzymanie kredytu – nie tylko w bankach, ale również w instytucjach pożyczkowych.

Alarmujące dane – nie jest dobrze

Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego postanowiła zbadać w jaki sposób trzy fale pandemii wpłynęły na życie Polaków. Niemal połowa respondentów wskazała, że ich domowy budżet wystarcza na spłatę bieżących wydatków. Jednak blisko 20 proc. Polaków odpowiedziało, że teraz żyje dużo skromniej i czasami ma problemy związane z domowymi finansami. Co ciekawe najgorsze skutki finansowe, już po pierwszej fali pandemii, odczuły osoby w wieku od 18 do 34 lat. Natomiast po trzeciej fali na problemy z domowym budżetem głównie skarżą się Polacy w dojrzałym wieku.

Liczne problemy finansowe, trudności ze spłatą kredytów, brak zdolności kredytowej lub praca na umowę cywilnoprawną bądź na kontrakt, uniemożliwia nam w tych trudnych czasach wzięcie kredytu. Banki stały się dużo ostrożniejsze w kwestii udzielania pożyczek. Starają się – jak nigdy – dokładnie sprawdzać naszą zdolność kredytową i prześwietlają nasz domowy budżet. Najczęściej nasz wniosek o udzielenie kredytu kończy się w takich sytuacjach odmową. Negatywne odpowiedzi wszelkich instytucji pożyczkowych wpływają na nasze gorsze samopoczucie. Gdzie zatem szukać pomocy, gdy jest aż tak źle? W firmie Spłata Pożyczek, która specjalizuje się w doradztwie w kwesti zaciągania trudnych kredytów na każdą kieszeń. Dzięki takiej sprawdzonej pomocy mamy szansę wyjść z problemów finansowych na prostą.

Co zrobić żeby pozyskać trudny kredyt?

Będąc w ciężkiej sytuacji materialnej, spowodowanej dużymi zaległościami, opóźnieniami w spłatach lub zajęciami komorniczymi dużo trudniej jest uzyskać kredyt. Nie oznacza to jednak, że cel ten nie niemożliwy do realizacji. Będąc w tak skomplikowanej sytuacji materialnej możemy uzyskać tzw. trudny kredyt, dzięki któremu spłacimy dotychczasowe długi lub pozyskamy niezbędne środki na nowy cel.

Co zatem zrobić, aby pozyskać tak trudny kredyt? Odwiedzić sprawdzoną przez nas stronę https://splatapozyczek.pl/, dzięki której skontaktujesz się z doradcą finansowym. Dzięki pomocy takiego specjalisty dużo łatwiej można uzyskać kredyt, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb. Pośrednik kredytowy wynegocjuje dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytu. Dzięki temu nie będziesz musiał obawiać się sytuacji, w której znowu będziesz miał problem ze spłatą zaległości. Odpowiednio niskie i rozłożone w czasie raty uzyskanego kredytu będą dostosowane do Twoich potrzeb. Z taką pomocą wyjdziesz zatem na prostą, a Twoje kłopoty finansowe wreszcie się skończą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here