dokumentacje geofizyczne

Potrzebujesz dokumentacji geologiczno-inżynierskiej, ale nie wiesz, kto się tym zajmuje? Zastanawiasz się, komu możesz zlecić wykonanie badań geotechnicznych i sporządzenie z nich raportu? Poniżej znajdziesz listę firm, które przygotowują dokumentacje geofizyczne.

Dokumentacja geologiczno-inżynierska od GEOdev

Dokumentacja geofizyczna przydaje się przed rozpoczęciem budowy. Aby ją uzyskać, konieczne jest przeprowadzenie badań geofizycznych. Oczywiście w tym celu trzeba zgłosić się do wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają odpowiednie uprawienia, wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Tylko w ten sposób można mieć pewność, że parametry gleby zostaną dobrze zbadane, co w dalszej perspektywie pozwoli na dopasowanie technologii budowy. Warto szukać geologa w rejonie, w którym chce się postawić inwestycję. Zazwyczaj ma najlepszą wiedzę co do gruntów, jakie na nim występują. Na Śląsku dokumentacje geofizyczne możesz zlecić GEOdev – firmie, która zajmuje się też wykonywaniem odwiertów geologicznych czy badań geotechnicznych. Wybierając doświadczonego inżyniera można mieć pewność, że wykonywanie, dozorowanie i kierowanie pracami geologicznymi będzie na najwyższym poziomie.

GeoSpectrum – dokumentacja i badania geotechniczne w Małopolsce

W Krakowie swoją siedzibę ma firma GeoSpectrum. Oferuje inżynierskie badania geofizyczne, geotechnikę, geologię i analizę stateczności. Pracownicy firmy posiadają uprawnienia w zakresie projektowania, dozorowania i wykonywania prac geofizycznych i geologicznych. GeoSpectrum świadczy usługi doradcze z zakresu doboru metod geofizycznych i zakresu ich prac. Warto wiedzieć, że zlecić im można również prowadzenie, nadzór prac i weryfikację wyników zadań innych podmiotów.

GeoGT – przedsiębiorstwo geotechniczne z Warszawy i Szczecina

Usługi geologiczne i geotechniczne w Warszawie świadczy m.in. firma GeoGT. Warto jednak wiedzieć, że działają również w Szczecinie. Pracownicy GeoGT przez wiele lat zdobywali doświadczenie w kraju i za granicą. W ofercie firmy znaleźć można badanie gruntu dla obiektów budowlanych wszystkich trzech kategorii geotechnicznych. Wydają opinie geotechniczne, wykonują dokumentację odwiertów ciepłej wody, badania sozologiczne powierzchni ziemi.

Grunt-Test – dokumentacje geofizyczne w Poznaniu

W Poznaniu jedną z firm, która działa w branży geologicznej, jest Grunt-Test. Specjalizuje się w geotechnice. To właśnie w tej firmie można składać zlecenia na badania parametrów fizycznych gruntów. Pracownicy Grunt-Test wykonać mogą nie tylko odwierty pod budynki, ale też bardziej skomplikowane badania pod wszelkie inwestycje budowlane.

GEOTEST – badania geotechniczne na Pomorzu

W ofercie firmy GEOTEST znajduje się przygotowywanie opinii geotechnicznych oraz dokumentacji dla badań podłoża gruntowego i geologiczno-inżynierskiej dla każdego typu budownictwa. Oczywiście z usług firmy skorzystać mogą oczywiście nie tylko mieszkańcy Pomorza, ale i całego kraju, a nawet zagranicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here