praca

Inowrocław to miasto z 72 tysiącami osób. Stopa bezrobocia w mieście wynosi około 12%. Miasto jest powierzchni 30 km2. Inowrocław mieści się w województwie kujawsko – pomorskim.

Nowe stanowiska pracy w Inowrocławiu słabo się reklamują w portalach internetowych. Chętni bezrobotni muszą wytężyć sposoby w poszukiwaniu pracy. Oczywiście mogą oni wejść na ogólne strony portali z pracą, ale najbardziej korzystne jest podjęcie pracy z polecenia. Ale nadal jest możliwość znalezienie jej we własny sposób. Wystarczy prześwietlić rynek pracy i starać się poznawać osoby rekrutujące.

Oferty pracy w Inowrocławiu

Diagnosta laboratoryjny w zakładzie anatomii. Zakres obowiązków na tym stanowisku to diagnostyka patomorfologiczna i cytologiczna. Pracodawca określił, że umowę, którą podpisze z pracownikiem to umowa na czas określony i na pełny etat. Wynagrodzenie na jakie pracownik musi się zgodzić to 4186 złotych brutto. Oferta pracy będzie aktywna do kwietnia 2022 roku. Data rozpoczęcia pracy to 01 kwiecień 2022 rok.

Szeroki wybór ofert pracy jest dostępny w serwisie pracy Gowork.

Oferta stażu jako Pracownik administracji. Chętny na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za:

– prace biurowe,
– wprowadzanie do systemu danych i analizę dokumentów.

Staż rozpoczyna się od 01 marca 2022 roku. Chętni powinni się zjawić w Powiatowym Urzędzie Pracy i przedłożyć dokumenty rekrutujące. Wynagrodzenie podczas stażu będzie wynosiło 1489 złotych brutto. Jednak ta oferta jest tylko dla określonej grupy bezrobotnych. Osoby do 30 roku życia i zarejestrowani w Powiatowym Urzędzie Pracy w Inowrocławiu powinni się zgłosić do działu rekrutacji. Staż będzie trwał 6 miesięcy.

Praca Inowrocław

Sprzątaczka. Oferta dla osoby niepełnosprawnej. Pracodawca określił, że będzie to umowa na pół etatu na okres próbny. Pracownik powinien posiadać orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Wynagrodzenie za pracę to 3010 brutto, a praca zaczyna się od 14 marca 2022 roku. Chętne osoby są proszone o przedstawienie dokumentów jak najszybciej.

Sprzedawca. Staż w sklepie meblowym. Jest to staż płatny. Wynagrodzenie za pełną ilość godzin przepracowanych to 1489 złotych brutto. Pracownik będzie zatrudniony przez 6 miesięcy na stanowisku sprzedawca. Rozpoczęcie pracy to 01 marzec 2022 roku. Wymaganiem pracodawcy to wykształcenie średnie zawodowe pracownika i umiejętność obsługi komputera. Stanowisko przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy.

Robotnik gospodarczy. Staż płatny. Oferta stażu dla osoby bezrobotnej powyżej 30 roku życia. Praca zmianowa w pełnym wymiarowym systemie godzin. Wynagrodzenie stażysty to 1489 złotych brutto. Staż trwa 6 miesięcy a wymagania pracodawcy to chęć do pracy, pracownika oraz wykształcenie podstawowe.

Szef kuchni. Stanowisko na, które będzie aplikowała osoba, jest dwuzmianowe, a umowa, którą podpisze z pracodawcą to umowa na okres próbny. Data rozpoczęcia pracy to 16 marzec 2022 roku a zakończenie to 16 czerwiec 2022. Wynagrodzenie brutto pracownika to 3500 złotych brutto. Zakres obowiązków takiej osoby to:

– zarządzanie pracą zespołu,
– inwentaryzacje,
– nadzór nad punktualnym wydawaniu posiłków,
– dbanie o czystość kuchni i pomieszczeń magazynowych,
– nadzór nad sprzętem kuchennym.

Wymagania pracodawcy to:

– wykształcenie średnie zawodowe,
– bardzo dobra organizacja pracy,
– komunikatywność,
– umiejętność pracy w zespole,
– aranżacja cateringu,
– aktualna książeczka Sanepid.

Operator maszyny termo formującej grubych płyt. Jest to praca zmianowa. Zakres obowiązków pracownika to:

– przygotowanie maszyn i urządzeń do realizacji zadań,
– obsługa linii produkcyjnej,
– bieżąca konserwacja polegająca na utrzymaniu właściwej czystości,
– pomoc w naprawach i konserwacjach,
– dbałość o optymalny przebieg produkcji,
– dbałość o jakość produktu i kontrolę jego jakości,
– wypełnianie raportów produkcyjnych,
– prowadzenie dokumentacji stanowiskowej.

Wynagrodzenie na stanowisku tym to 3690 złotych brutto. Pracodawca oświadcza, że może podpisać umowę o pracę na czas próbny z możliwością przedłużenia. Data rozpoczęcia pracy to 01 marzec 2022 rok. Pracodawca określił wymagania pracownika:

– wykształcenie średnie zawodowe,
– obsługa maszyn i urządzeń do produkcji eksportowej,
– bardzo dobra organizacja pracy,
– komunikatywność,
– umiejętność pracy w zespole.

Brukarz. Pracodawca określił rodzaj umowy jaką podpisze z zainteresowanym a jest to umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie pracownika – miesięczne to 3010 złotych brutto. Wymagania pracodawcy to aby pracownik był sprawny fizycznie, znał branżę brukarską, potrafił niwelować teren. Praca zaczyna się 11 marca 2022 roku. Praca jest też dla osób niepełnosprawnych.

Praca w Inowrocławiu jest warta wiele. Należy o nią dbać, ale też można, jeżeli ma się odpowiednie cechy zmieniać wedle kierunku kariery.

Wynagrodzenia w Inowrocławiu na stronach Powiatowego Urzędu Pracy są w przedziale:1500 a 3100 złotych brutto. Ale są to zarobki w Inowrocławiu dla stażystów. Dążąc do znalezienia odpowiedniego pracodawcy należy uzbroić się w cierpliwość. Słaba koniunktura zatrudnienia jest związana z migracją młodych i bezrobotnych do innych większych miast.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here