Alfa Romeo

Alfa Romeo to znacznie więcej niż tylko jakieś producent dobrze wyposażonych i ładnych samochodów. To styl życia i miłość do marki, która w historii motoryzacji zapisała się złotymi zgłoskami. To przynależność do rodziny, której członkowie pozdrawiają się za każdym razem, gdy mijają się na ulicy. To włoski duch i styl, dostrzegalny w każdym elemencie wyposażenia samochodów sygnowanych logo Alfa.

Alfa Romeo Giulia – piękna w każdym calu

Jednym z najciekawszych aktualnie produkowanych modeli Alfa Romeo jest Giulia. Ten samochód średniej klasy opracowany przez inżynierów Alfy łączy w sobie włoskie dążenie do precyzji w każdym calu, ze wspaniałymi materiałami użytymi do wykończenia wnętrza i jednostkami napędowymi Fiata, o bardzo dobrych osiągach i nienagannej opinii w oczach ekspertów. Wiele firm wybiera go na reprezentacyjny model, którym poruszają się ich pracownicy, w tym Ci wyższego szczebla. Jednak Giulia nie tylko wygląda – absolutnie rewelacyjne są również warunki podróżowania, dzięki czemu nawet najdłuższa trasa nie okazuje się męcząca, a pokonanie jej staje się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Giulia to również wysoki poziom bezpieczeństwa, zapewniany przez nowoczesne systemy wspierające kierowcę i liczne poduszki powietrzne. Jada tym samochodem to więc nie tylko przyjemność, ale również sposób na dynamiczną i bezpieczną jazdę.

Teraz by dołączyć do rodziny Alfa Romeo i delektować się każdym dniem spędzonym z autami tej marki, wcale nie musisz decydować się na zakup jednego z nich i podpisywać długoletnich zobowiązań. Możesz skorzystać z opcji Alfa Romeo abonament, która pozwoli Ci korzystać z samochodu w zamian za niewielką, miesięczną opłatę. To wygodne i elastyczne rozwiązanie pozwoliło tysiącom naszych rodaków na spełnienie swoich marzeń o samochodzie klasy premium w atrakcyjnych cenach.

Abonament na Alfę – jak to działa?

W odróżnieniu od kredytu czy leasingu nie rezerwujesz sobie prawa do odkupienia samochodu na własność. W zamian za to płacona co każdego miesiąca opłata jest znacznie niższa, a przez cały okres abonamentu możesz korzystać z samochodu dokładnie tak, jakby w pełni należał do Ciebie. Jedyna znacząca różnica to fakt, że po zakończeniu umowy po prostu możesz wymienić swoje auto na nowszy model i kontynuować opłacanie abonamentu – bez poszukiwania chętnych na Twoje stare suto. To więc łatwy i relatywnie niedrogi sposób na to, by zawsze jeździć najnowszym modelem Alfy i za każdym razem odkrywać, jakie jeszcze niespodzianki umieścił w nim producent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here